Fonksiyonel Çözümlerde Çok Al Az Öde Kampanyası

Fonksiyonel Çözümlerde Çok Al Az Öde Kampanyası

İşletmelerin tüm süreçlerini yeni nesil teknolojilere paralel uçtan uca yönetebilmeleri için geliştirdiğimiz Fonksiyonel Çözümlerde, bir ana paket çözüm alımına %15 indirim birden fazla ana paket çözüm alımına %25 indirim
Son gün 31 Mart fırsatı kaçırmayın!

İş Analitiği: Logo Mind Insight, Logo Mind Budget
Müşteri İlişkileri Yönetimi: Logo CRM
İnsan Kaynakları Yönetimi: Logo J-HR
Depo Yönetim Sistemi: Logo WMS Platform, Logo WMS
Saha Satış Yönetimi: Logo Mobile Sales
İş Akış Yönetimi: Logo Flow
İş Sağlığı ve Güvenliği: eLogo İSG

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya 22 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında belirtilen çözüm paketlerinde ve çözüm paketi ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, kullanıcı ve çalışan artırımları paketlerinde geçerlidir. (Kurumsal ve Kobi ERP, Logo Mind Navigator, Logo Tiger HR, Logo Netsis HR, Logo Bordro Plus, Logo Netsis 3 Bordro, e-Reçete paketleri, Özel Entegratörlük, kontör ve aktivasyon bedeli, Perakende çözümleri, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım bedelleri, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, dikey çözümler, geçiş paketleri, tek başına kullanıcı/çalışan artırımları, modül alımları, kullandıkça öde, kiralama modelindeki lisans satışları, Cloud İSG ve bulut servisler bu kampanya kapsamında değerlendirilemez.)
 2. Kampanyanın geçerli olacağı çözümler için, Logo çözümleri tek seferlik fiyat listeleri üzerinden bir ana paket alımına %15, birden fazla ana paket çözüm alımına %25 indirim uygulanacaktır. Aynı faturada bir ana paket olduğunda birlikte alınan modül ve kullanıcı/ çalışan artırımına %15 indirim uygulanır. %25 indirimden faydalanabilmek için aynı faturada birden fazla ana paket çözümünün satın alınmış olması gereklidir.
  Örn: Logo Flow ana paket + Logo Mind Insight ana paket %25 indirim uygulanır.
  Logo Flow ana paket + Logo Mind Insight +5 kullanıcı artırımı %15 indirim uygulanır.
  Logo Flow ana paket + Logo Mind Insight ana paket + Logo Mind Insight +5 kullanıcı artırımı %25 indirim uygulanır.
 3. Kampanyalarda tek fatura şartı aranmaktadır.
 4. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.
 5. Logo, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.