ERP Yeni Müşteri Kampanyası

ERP Yeni Müşteri Kampanyası

Logo KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümlerinde kaçırılmayacak fırsat!

%20 İndirim

Logo KOBİ, Wings KOBİ, Kurumsal ERP ve Wings ERP çözümlerinde %20 indirim!..

%30 İndirim

Logo KOBİ, Wings KOBİ çözümleri ile birlikte en az iki e-Devlet modülü ve kontör alımlarında %30 indirim!..

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya 22 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. %20 indirim kampanyası; Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro, Logo Tiger 3, Logo Tiger Wings, Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.
  3. %30 indirim kampanyası; Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter modüllerinden en az ikisinin birlikte alımlarında geçerlidir. Ek olarak alınacak modül, kullanıcı artırımı, Logo Mind Navigator, kontör ve diğer e-Devlet modüllerinde de aynı indirim oranı uygulanacaktır.
  4. Kampanya belirtilen Logo Wings çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir.
  5. İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satış yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler, özel entegratörlük, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.
  6. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.
  7. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.
  8. Logo Yazılım, kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.