Daha Hızlı Arşivleme

Logo entegrasyonu sayesinde Logo'da yer alan ürünlerinizi Logo Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelinize çekiliyor.

Hataya Yer Yok!

Logo entegrasyonu sayesinde verileriniz anlık olarak
işlendiğinden hiçbir hataya mahal vermemiş olur.

Daha hızlı Daha Güvenli

Logo Entegrasyonu ile tüm verileriniz hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde entegre olmasını sağlar.

logo entegrasyonu

Sanal Mağaza Logo Entegrasyonu

Logo Go3, Tiger3, Tiger Enterprise3, Tiger Wings3, Tiger Wings Enterprise3 ile Tam Logo Entegrasyonu Sağlanır.

logo entegrasyonu

LOGO ENTEGRASYONU SAĞLADIĞIMIZ E-TİCARET PLATFORMLARI

Logo Entegrasyonu kapsamında Ürün, Hizmet, Müşteri, Sipariş, Fatura, Stok, Ambar, Fiyat  entegrasyonları sağlanmaktadır. Sipariş ve faturaların toplu aktarımını sağlayabilirsiniz. E-Fatura, E-Arşiv desteği sayesinde ek bir işlem yapmadan sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilirsiniz. Satış sonrasında hızlı stok güncelleme özelliği sayesinde, satışını yaptığınız ürün stok adeti anında Logo’dan güncellenmektedir.

Sanal Mağaza Logo Entegrasyonu sayesinde en popüler e-ticaret siteleri ve pazar yerleri Logo ile tam entegre çalışabiliyor. Sanal Mağaza Entegrasyonu sayesinde size sunduğumuz özel arayüz üzerinden tüm mağazalarınızı tek bir arayüzden pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

HANGİ MODÜLLER İLE ENTEGREYİZ?

Malzeme

Ambar, Stok Miktarı, Hareket, Parametre.

Satış ve Dağıtım

Sipariş, Fatura, Satış Koşulları, Kampanya, Fiyat.

Parametreler

Logo’nun tüm parametre yapısını desteklemektedir.

Finans

Cari hesap kartı, virman, ödeme, parametreler.

Muhasebe

Muhasebe hesap planı ve bağlantı kodları düzeyinde entegrasyon.

Pazar Yeri Logo Entegrasyonu

Tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret sitenize entegre olabilir. Kolay kurulama ve kullanıma sahiptir. Aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Logo ile En İyi Entegrasyon

Logo ile sanal pazar yerleri arasında pratik ve hızlı logo entegrasyonu sağlar. Logo haricinde hiçbir uygulamaya entegre değildir ve sadece Logo kullanıcıları için geliştirilmiştir. Logo’nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olabilir. Entegrasyon için ayrıca bir entegrasyon aracı almanıza gerek yoktur. Logo’nun bir modülü gibi çalışır.

Anlık Stok Güncelleme

Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde anında mağazalarda stok miktarlarınız otomatik güncellenir. Mağazalar da eş zamanlı güncelleme özelliği sayesinde anlık tüm mağazalarınız etkilenir. Örneğin, N11 mağazasında A ürünü sattığınızı varsayalım. 1 adet satıldığı anda Logo ve diğer mağazalardaki stoklarınız -1 adet değişecektir.

Siparişlerin Anında Logo’da

Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo’ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo’daki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınacaktır ve hata olasılığı yoktur.

Çok Kullanıcılı Mimari

Sanal Mağaza logo entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Mağaza Analizleri

Mağazaların satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler alabilirsiniz.

Fiyat Yönetimi

Logo’da tüm mağazaların fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Toplu olarak fiyatlarınız güncellenir.

Yıllık Ödeme Yok

Her yıl lisans ücreti ödemenize gerek yok. Sadece güncellemeler ve destek ihtiyaçlarınızda ödeme yaparsınız.

Özel Entegrasyon

İsterseniz özel e-ticaret siteniz veya xml servislerini entegre edebilirsiniz.

Popüler pazar yerleri e-ticaret satış yöntemlerinin artık başında gelmektedir. İşletmelerin kendi kaynakları ile finanse etmeleri gereken ve birçok teknik yeterliliğe sahip olmaları sonucunda elde edecekleri bilişim altyapısını en üst seviyede sunmaktadırlar. Sanal mağazalarda satacağınız ürünler üzerinden vereceğiniz satış komisyonları sayesinde hiçbir başlangıç maliyetine katlanmadan satış yapma hakkında sahip olursunuz.

Zeum yazılım olarak, Logo Entegrasyonu satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız. Türkiye’de 1 yılda 100’lerce özel web sitesi kurulmakta ve bunların çok küçük bir bölümü başarılı olmaktadır.

E-ticaret sitesi kurmak, yönetmek, desteğini sağlamak hem ekip hem teknik yatırım gerektiriyor. Bu tip bir yapılanmada oldukça büyük ve süre gelen maliyetlere sebep vermektedir. Son dönemde satış e-ticaret üzerinden satış yapan işletmelerin büyük bir bölümü sanal mağazalara yönelmiş ve satışlarını büyük oranda geliştirmişlerdir. Artan sevkiyat ve faturalama süreçleri sonrasında tedarik, stok kontrolü, fiyat kontrolü gibi birçok süreci beraberinde getirmektedir.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

 

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Sorularınız
  ve talepleriniz için

  Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

  Bize yazın  size ulaşalım!

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]