Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyon

Standart modüllerin sağladığı avantajların yanında isteğe bağlı
ek uygulamalarla zenginleştirilebiliyor.

Tüm süreçlerde sadelik

Çalışan düzeyinden üst düzey yönetim kadrosuna kadar
tüm süreçlerde anlık veri akışı ve kullanıcı dostu arayüz.

Dış ticaret mevzuata uyum

Logo Tiger 3 Dış Ticaret modülü, ithalat ve ihracat işlemlerini daha
etkin, daha verimli ve yasal yükümlülükleredaha uygun şekilde gerçekleştirmeyi
sağlıyor.

Logo Tiger 3 ile iş süreçlerinde maliyet ve zaman tasarrufu sağlarken verimliliği artırın.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin Kurumsal Kaynak Planlama süreçlerini tek bir noktadan yönetmek için özel olarak geliştirilmiş Tiger 3, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Esnek, geliştirilebilir ve her sektöre uygun yapısıyla işletmelerin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyor. Kişiselleştirilebilir yapısı ve kolay arayüzü ile kapsamlı bir çözüm paketi sunuyor. Logo Tiger 3 ile tedarik süreçlerinden veri yönetimine, satış operasyonlarından müşteri ilişkilerine tüm süreçler tek bir merkezden yönetilebiliyor. Bu sayedeiş süreçlerinde verimlilik, daha düşük maliyet ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Logo Tiger 3’ün anlık yüklenen güncel bilgiye ulaşabilmeyi sağlayan alt yapısı sayesinde birimler arasında güncel ve doğru bilgi akışının gerçekleşmesi sağlanıyor. Böylelikle karmaşık ve manuel iş süreçleri dijitalleştirilip sadeleştiriliyor.

Logo Tiger 3 Avantajları

Etkin dış ticaret sistemleri

Logo Tiger 3 yasal yükümlülüklerin çatısı altında ithalat ihracat işlemlerinde kolay, verimli ve etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Tüm yükümlülükler muhasebe, alım satım gibi süreçlerle uyumlu olarak Logo Tiger 3 üzerinden takip ediliyor.

Tedarik süreçleri yönetiminde kolaylık

Tedarik süreçleriyle ilgili tüm adımları otomatikleştirerek zamandan ve maliyetten önemli miktarda tasarruf sağlıyor.

Müşteri memnuniyeti sağlayan hız

Tüm süreçlerin tek bir noktadan takip edilebilmesi iş işleyişini verimli hale getirip hızlandırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Apps and widgets seçenekleriyle kişiselleştirme

Standart modüllere ek olarak, işletmelerin kendi talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirilebilir çözümler sunuyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

Yenilenen arayüzüyle Logo Tiger 3 Enterprise kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Sürükle bırak özelliği ile kişiselleştirilip ihtiyaçlara daha hızlı çözüm bulunmasını sağlıyor.

Malzeme ihtiyaç planlama

Malzeme İhtiyaç Planlama özelliği sayesinde planlanan siparişlere istinaden gerekli hammadde ve mamul ihtiyaçları belirlenir. Kapsamlı bir planlama yapma imkanı sağlayan bu özellik ile siparişler hedeflenen tarihte hazırlanabiliyor.

Siparişe teslim tarihi ataması (CTP)

Kapasite doluluğu, tedarik süresi, üretim süresi ve stok durumuna bağlı olarak teslim sürelerini belirleyebiliyor. Bu süreler göz önünde bulundurularak üretim süreçleri izlenebiliyor. Bu sayede alınan siparişler için en gerçekçi teslimat tarihleri belirleniyor.

Stokların kolay kontrolü

Logo Tiger 3 sayesinde stok değer ve seviyelerini izleyebilir, envanter maliyetini kontrol edebilirsiniz. Matris arabirimi sayesinde binlerce malzemeleri kapsayan bir değişiklik tek bir tanımı güncellenerek değiştirilebilir.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Tiger 3 çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilmiş Tiger 3 çözümünden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Tiger 3 çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]