Logo J-Platform ile Bilgilerinize Her An Her Yerden Ulaşın

Web tabanlı yapısı sayesinde bilgilerinize her an her yerden ulaşabildiğiniz gibi,
dağınık yapıdaki lokasyonlarınız da J-Platformu rahatlıkla kullanabilir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Basit ve kolay arayüzü sayesinde kullanıcıların, programı kullanmayı
hızlı bir şekilde öğrenmesini ve kullanmasını sağlar.

Geniş Modüler Çözüm Yelpazesi

İşletmeniz ihtiyaçları doğrultusundaki tüm fonksiyonları kapsayan geniş
çözüm yelpazesindeki birbirine entegre çalışan modülleriyle kendi çözüm paketinizi oluşturabilirsiniz.

Logo J-Platform

Kurumsal İş Çözümlerinde Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi

Güncel teknolojiyle geliştirilen j-Platform, orta ve büyük ölçekli kurumsal işletmelerin finans, tedarik, dağıtım, satış ve bütçe gibi süreçlerini verimli bir şekilde yönetmesini sağlıyor.

Logo j-Platform iş süreçlerini dijitalleştirip verimliliği artırıyor. Operasyonel süreçlerin tek noktadan yönetimini sağlayan j-Platform merkez ve şube yapılanmasına sahip şirketlerin farklı lokasyonlarındaki kullanıcıları sisteme eş zamanlı olarak uzaktan erişim sağlayabilir ve birbirleriyle bağlantılı bir biçimde çalışabilirler. J-Platform şirketin yapısına ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir masaüstü düzeni ile yönetimi kolaylaştırıp, kullanıcı deneyimini de iyileştiriyor.

Merkezi kurulum özelliğiyle tüm kurulum, sürüm yükseltme ve bakımları merkezden yapabilirsiniz. Her daim güncel sürüme sahip kullanıcılar her daim güncel mevzuatla işlem yapabilirler. Bakım ve yönetim maliyetleri minimuma inerken, güvenlik ve yedekleme ayarları da merkezden yapılır.

Logo J-Platform Tanıtım Videosu

Logo J-Platform Avantajları

Hızlı kurulum, her yerden kolay erişim

Logo j-Platform, güncel teknolojilerle desteklenmiş web tabanlı yapısı ile kurulum sürecini kolaylaştırıyor. Web üzerinden erişim özelliği sayesinde her an her yerden süreçler yönetilebiliyor. Farklı çözümlerle entegre olabilen j-Platform, işletmenin ihtiyaçlarına göre de özelleştirilebiliyor.

e-Dönüşüm Logo j-Platform’da

e-Fatura, e-Mutabakat, e-Defter, e-İrsaliye, e-Arşiv, e-Ekstre gibi süreçler çözüm içinden doğrudan yönetilebiliyor.

Uluslararası kullanım

Farklı döviz, dil seçenekleri ve diğer ülkelerdeki mevzuatlara uyum sağlayabilen özelliği ile j-Platform yurt dışında da faaliyet gösteren şirketler için kapsamlı bir çözüm sunuyor. Yurt dışında da operasyonları desteklerken farklı lokasyonlarda bulunan işletmelerin güvenli ve verimli bilgi paylaşımına destek oluyor.

Çeşitli entegrasyon imkanı

Hem Logo çözümleriyle hem de web servisler sayesinde üçüncü parti uygulamalarla entegre olabiliyor.

HTML5 ile mobil cihazlarda kullanabilme özelliği

HTML5 sayesinde mobil cihazlara kullanım kolaylığı doğuyor. Kullanıcılara farklı çözünürlüklerde çalışmayı destekleyen arayüzler sunuluyor.

Kapsamlı ve esnek çözüm

Bu çözüm; satış ve dağıtımdan finans yönetimine, satın almadan bütçe ve proje yönetimine uçtan uca kapsamlı, herbir fonksiyonun birbirine entegre çalıştığı çözüm sunuyor.

Merkezi yönetim imkanı

Logo j-Platform, işletmenin tüm iş süreçlerini merkezi şekilde yönetme imkanı sağlıyor. Dağıtım ağı olan işletmelerin bayilerindeki verilen tek noktadan yönetilmesine olanak tanıyor.

Lisanslama ve barındırma seçeneklerinde esneklik

Tek seferlik lisans bedeli ya da kiralama modeli ile J-Platform’a sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi sunucularınızda devreye alabilir ya da firma dışında barındırma servisinden destek alabilirsiniz.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Tiger 3 Enterprise çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilmiş Tiger 3 Enterprise çözümünden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Tiger 3 Enterprise çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]