Logo Start 3 Geçiş Kampanyası

Logo Start 3 Geçiş Kampanyası

e-Devlet içerikli Logo Start 3 paketine geçmek için kaçırılmayacak fırsat!

Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) pakete geçiş yapacak kullanıcılar için geçmiş LEM bedelleri dahil 1.890 TL +250 kontör hediye!

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya 22 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya Logo Start kullanıcıları için geçerlidir.
 3. Logo Start çözümünden Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) pakete geçiş yapılması durumunda geçiş bedeli olarak geçmişe yönelik LEM bedelleri ve geçiş bedeli dahil tek fiyat 1890 TL olarak fiyatlandırılacaktır.
 4. Hediye kontörlerin kullanılabilmesi için kampanya kapsamındaki ürün satın alımlarında, Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) ana pakete ait lisans kurulumlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ek olarak, lisans kurulum tarihinden itibaren 1 ay içerisinde eLogo hesap aktivasyonunun da gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 5. Bu kampanyadan yalnızca 22 Şubat 2022 ve sonrasında, ilk defa eLogo müşterisi olacak olan müşterilerimiz faydalanabilir.
 6. Kampanya kapsamında kazanılan hediye kontörler, eLogo hesap aktivasyonu yapıldıktan sonra müşterilerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir.
 7. Hediye kontörler tek sefere mahsus olmak üzere yüklenecektir ve 3 yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir.
 8. Hediye kontör dışında satın alınacak tüm kontörler kampanya kapsamı dışında olup, güncel eLogo hizmet fiyat listesi üzerinden hesaplanacaktır.
 9. İnsan kaynakları yönetimi iş analitigi müşteri ilişkileri yönetimi depo yönetimi sistemi saha satış, yönetimi iş akış yönetimi perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler özel entegratörlük kontör ve aktivasyon bedelleri MS SQL lisansları Qlik Sense lisansları Logo Akademi, uyarlama araçları veri bakım hizmet bedelleri LEM bedelleri eğitim bedelleri kampanya kapsamı dışındadır.
 10. Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.
 11. Kampanyadan yararlanabilmek için en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar satışların faturalanmış olması gerekmektedir.