Hızlı ve kolay arayüz

Logo Mobile Sales çözümünün kullanıcı dostu arayüzü, saha ve satış ekiplerinin çözümü hızla tanımasını ve tüm fonksiyonları kolayca uygulayabilmesini sağlıyor.

Barkodu okutma ve sesli komut

Logo Mobile Sales sadece el terminallerine değil, cep telefonlarına ve tabletlere de indirilebiliyor. Böylece, mobil cihazların kamerası kullanılarak barkod okuma işlemleri bütün cihazlar üzerinden yapılabiliyor.

GPS ile konum bilgisi kaydı

Logo Mobile Sales’in GPS özelliği sayesinde saha ekiplerinin konum bilgisi anlık görüntülenebiliyor. Böylece işlem yapılan müşteri koordinatları, görüşme süreleri, duraklama süreleri net olarak ölçümlenebiliyor.

Logo Mobile Sales

Logo ERP çözümleriyle entegre şekilde çalışıyor ve bir tür saha satış otomasyonu görevi görüyor. Logo Mobile Sales sorunlarınız da, online logo destek Hızlı ve Etkili Hizmet.

Logo Mobile Sales

Logo Mobile Sales, Logo ERP çözümleriyle entegre şekilde çalışıyor ve bir tür saha satış otomasyonu görevi görüyor. Müşteri taleplerini ve saha satış operasyonlarını çok daha verimli yönetmek isteyenler için mobil cihazlarla ve internet teknolojileriyle entegre olan çözüm kümes, işlerde süreklilik ve verim sağlıyor.

Logo Mobile Sales işletmelere iki açıdan da avantaj sağlıyor. Birincisi işletmenizin genel satış süreçlerinin daha kolay yürütülebilmesini sağlıyorken ikinci olarak saha satış ekibinizin saha operasyonlarında her adımı eksiksiz şekilde, çok daha hızlı ve verimli tamamlayabilmesine fırsat veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı sayesinde yalnızca bir yazılım olmanın çok daha ötesine geçmiş, işletmenizin rekabet gücünü arttırarak en büyük yardımcılarınızdan birisi haline gelmiş oluyor.

Logo Mobile Sales Avantajları

Hızlı ve kolay arayüz
Logo Mobile Sales çözümünün kullanıcı dostu arayüzü, saha ve satış ekiplerinin çözümü hızla tanımasını ve tüm fonksiyonları kolayca uygulayabilmesini sağlıyor. Bu arayüzdeki ekranlar sayesinde satış personeli, müşteriyle görüşme sırasında siparişleri hızlı ve kolayca girebiliyor, fatura kesebiliyor ve tahsilat işlemlerini yapabiliyor..
GPS ile konum bilgisi kaydı
Logo Mobile Sales’in GPS özelliği sayesinde saha ekiplerinin konum bilgisi anlık görüntülenebiliyor. Böylece işlem yapılan müşteri koordinatları, görüşme süreleri, duraklama süreleri net olarak ölçümlenebiliyor.
Özel fatura tasarımları
Logo Mobile Sales'in Fatura Tasarım aracı sayesinde, faturalar işletmeye özel kriterlere göre tasarlanarak kişiselleştirilebiliyor.
Ürün barkodu okutma ve sesli komut
Logo Mobile Sales sadece el terminallerine değil, cep telefonlarına ve tabletlere de indirilebiliyor. Böylece, mobil cihazların kamerası kullanılarak barkod okuma işlemleri bütün cihazlar üzerinden yapılabiliyor. Sesli komut özelliğiyle de müşteri veya malzeme araması kolayca yapılıp ilgili notlar cihaz üzerine alınabiliyor..
Bluetooth bağlantılı yazıcı
Araçlar için özel üretilen yazıcı setleriyle Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Logo Mobile Sales ile dar ya da geniş fatura basımı yapılabiliyor. Çift yazıcı desteği ile fatura, sipariş, tahsilat makbuzu basımları kolayca gerçekleştiriliyor.
Kişiselleştirilmiş raporlar
Logo Mobile Sales’in Rapor Tasarım aracı, işletmenin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş raporlar hazırlanmasını sağlıyor.

Satış ekiplerinin sıcak ve soğuk satış süreçlerini telefon, tablet, mobil el terminali gibi mobil cihazlar üzerinden yönetmesini sağlayan Logo Mobile Sales saha satış yönetimi çözümü, satış verimliliğini artırırken müşteri taleplerinin de en iyi şekilde karşılanmasını mümkün kılıyor.

Satış hedeflerine katkı

Logo Mobile Sales, artan müşteri taleplerine hızlı ve en doğru içerikle geri dönüş sağlama konusunda satış ekiplerinin en büyük yardımcısı oluyor. Mobil kullanım sayesinde verimliliği artıran ve satış süreçlerini hızlandıran Logo Mobile Sales, satış hedeflerine ulaşmada önemli rol oynuyor.

Artan müşteri memnuniyeti

Satış sürecinin ve saha operasyonlarının her adımında mobil kullanım kolaylığı sunan Logo Mobile Sales, satışın eksiksiz, verimli ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Böylece hem satış ekiplerinin başarısı hem de müşteri memnuniyeti artıyor.

Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo Mobile Sales programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Zeum yazılım olarak, Logo Mobile Sales satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]