KOBİ’lere Özel

KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu tüm uygulamaları ve iş süreçlerini
tek bir noktadan yöneterek zamandan tasarruf ettiriyor.

Sektörel Uyum

Dağıtımdan inşaata, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar
farklı sektörlerin ihtiyaçları tek bir çözüm ile karşılık buluyor.

Hybrid Yapı

Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilir hybrid yapısı sayesinde
Logo Go Wings ile ofis içinden ve uzaktan çalışma yapılabiliyor.

Web üzerinden kullanma özelliği sayesinde Logo Go Wings, KOBİ’lerin tüm iş süreçlerini her an her yerden yönetebilmesini sağlıyor. Logo Go Wings, işletmeniz için gerekli olan satış, sipariş, stok takibi, banka süreçleri takibi, muhasebe, raporlama ve e-Devlet uygulamaları gibi tüm kalemlerin tek noktadan kolay, pratik ve düşük maliyetlerle yönetilmesini sağlıyor. Bu sayede KOBİ’lerin tüm ihtiyaçları uçtan uca karşılanırken müşteri memnuniyeti de sağlanmış oluyor. Geliştirilmiş teknoloji ve altyapısı ile web üzerinden kullanılabilen çözüm, iş süreçlerinin yönetimini zaman ve mekandan bağımsızlaştırıyor. Anlık bilgi erişimi ile zamandan tasarruf edilebiliyor. KOBİ’lerin standart ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan bu kapsamlı çözüm, işletmenizin özel ihtiyaçlarına göre de geliştirilebiliyor. Bu sayede KOBİ’ler hedefledikleri tüm işleri gerçekleştirebiliyor.

Logo GO Wings ile Neler Yapılabilir?

 • Tablet üzerinde kolay ve hızlı kullanım imkânı,
 • Web tabanlı yapısı ile her yerden, her zaman erişim kolaylığı,
 • İç ve dış paydaşlarla kesintisiz iletişim olanağı,
 • İhtiyaç duyulan bütün bilgilere hızlıca erişim fırsatı,
 • Güncel yasal mevzuatlarla tam uyumlu olma,
 • Kişiselleştirilebilir ekran,
 • Finansal verilerin etkin yönetimi imkânı,
 • Güçlü stok takibi ve stok yönetimi fırsatı,
 • Logo çözümleriyle kolay entegrasyon olanağı,
 • Esnek ve hızlı raporlama fırsatı.

Zaman ve Mekandan Bağımsız

Geliştirilmiş teknoloji ve altyapısı ile web üzerinden, tabletten kullanılabilen Logo GO Wings, iş süreçlerinin yönetimini zaman ve mekandan bağımsızlaştırıyor. Anlık olarak bilgiye erişebilirken, zamandan da tasarruf ettiriyor.

Uçtan Uca Destek

İşletmeniz için gerekli olan satış, sipariş, stok takibi, banka süreçleri takibi, muhasebe, raporlama ve e-Devlet uygulamaları gibi tüm kalemlerin tek noktadan kolay, pratik ve düşük maliyetlerle yönetilmesini sağlıyor. Kapsamlı altyapısı ile ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunuyor.

Kolay Kullanım

Masaüstü ve web üzerinden kullanımın yanı sıra geliştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile pratik bir kullanım sunuyor. Kişiselleştirilebilen modülleri sayesinde kolay erişim ve zaman verimliliği sağlıyor.

E-Devlet Uyumluluğu

e-Devlet uygulamaları ile tam entegre çalışmaktadır. Böylelikle, gerçekleştirilen işlemler e-Devlet sistemine iletilmiş oluyor.

Raporlama Kolaylığı

İnteraktif raporlama özelliği sayesinde oluşturulan raporlar daha sonra kullanım için kaydedilip kullanılabiliyor. Hızlı ve kolay raporlama işlemi sayesinde veriler istediğiniz düzende listelenir, iş yükü azalır.

App-in-App

KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek adına geliştirilen app ve widgetlar, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için her gün geliştirilip pratikleştiriliyor. Hedeflere ve ihtiyaçlara göre kullanacağınız eklentileri kişiselleştirebilirsiniz.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Go Wings çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. KOBİ’ler için özel olarak geliştirilmiş Go Wings çözümünden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Go Wings çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]