Kullanım Kolaylığı Sağlayan Tasarım

Yenilenen arayüzü ile kullanıcıların taleplerini karşılıyor ve
yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sağlıyor.

TGüçlü Finansal Performans için Esneklik

Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısıyla hem yerel
hem de uluslararası faaliyetleri olan işletmelere özel finansal altyapı.

Tüm İşletme Süreçlerine Tek Noktadan Erişim

Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim, tedarikten üretime kadar
tüm süreçlerde tek noktadan erişim ve yönetim

Logo Tiger 3 Enterprise ile üretim süreçlerinde kapsamlı destek!

Geniş çaplı üretim sağlayan orta ve büyük ölçekli firmalar için özel tasarlanmış Logo Tiger 3 Enterprise, üretim süreçlerinde verimliliği destekliyor. Logo Tiger 3 Enterprise’ın sağladığı destek ile işletmelerin üretim süreçleri kolaylaşıyor ve kapsamlı çözümü sayesinde oluşan çeşitli ihtiyaçları karşılıyor. Yenilikçi ve geliştirilebilir özelliği ile Logo Tiger Enterprise işletmenin gereksinimlerine uyum sağlıyor.

Tiger 3 Enterprise Özellikler

Şirket gruplarında tek merkezden yönetim

Logo Tiger 3 Enterprise, birden fazla firmayı içeren işletmelerin tüm firmalarına ait süreçlerini kolaylıkla yönetebilmesini sağlıyor. Bu sayede nakit akışı şirketlerin tamamına göre analiz edilip grup bazında kar-zarar hesaplaması sağlanabiliyor.

Apps and widgets seçenekleriyle kişiselleştirme

Standart modüllere ek olarak, işletmelerin kendi talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirilebilir çözümler sunuyor.

Kapsamlı finansal çözümler

Logo Tiger 3 Enterprise hem yerel hem de uluslararası işlemlerde avantaj sağlayan finansal durum için gerekli altyapıyı oluşturmaktadır. Ödeme ve tahsilat planları tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek esneklik sunuyor. Cari hesaplar için mutabakatlar hızlı ve kolay bir şekilde elektronik ortamdan iletilebiliyor. Çözümün sayesinde, işletmenin belirlemiş olduğu limit kapsamında risk takibi yapılıyor ve elektronik ihbar gönderimi sağlanıyor.

Etkin dış ticaret sistemleri

Logo Tiger 3 Enterprise yasal yükümlülüklerin çatısı altında ithalat ihracat işlemlerinde kolay, verimli ve etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Tüm yükümlülükler muhasebe, alım satım gibi süreçlerle uyumlu olarak Logo Tiger 3 üzerinden takip ediliyor.

Sipariş ve teslimat süreçlerinde kolaylık

Çözümün kapsamlı yapısı, tüm sipariş ve teslimat süreçlerinde gerekli olan evrakların oluşturulmasına ve teslimatların yapılmasına olanak sağlıyor.

Tedarik süreçleri yönetiminde kolaylık

Tedarik süreçleriyle ilgili tüm adımları otomatikleştirerek zamandan ve maliyetten önemli miktarda tasarruf sağlıyor.

Üretim süreçlerinde verimlilik

Sunulan üretim planlama çözümü sayesinde üretim öncesinde ihtiyaçlar belirleniyor, makine verimliliği yönetilerek süreçler verimli bir şekilde yönetiliyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

Yenilenen arayüzüyle Logo Tiger 3 Enterprise kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Sürükle bırak özelliği ile kişiselleştirilip ihtiyaçlara daha hızlı çözüm bulunmasını sağlıyor.

Uzaktan Erişim

Tiger 3 Enterprise’ınweb tabanlı yapısı bilgilerinize uzaktan, her an ulaşabilmeyi mümkün kılıyor. Aynı zamanda dağınık yapıda lokasyonlara sahip firmalar tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcı dostuarayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlıyor. Tiger 3 Enterprise appin app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlıyor. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalarla zaman ve mekan bağımsız istenilen bilgilere ulaşılmasını mümkün kılıyor.

Açık ve Esnek Mimari

Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü eklenebiliyor, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabiliyorsunuz. Şirketlerin kendi bünyelerinde geliştirmiş yada geliştirecekleri diğer özel yazılımlar ile kolayca entegre edilebiliyor. Esnek raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız farklı raporların kolaylıkla tasarlanabilmesini sağlıyor.

Yabancı Dil Desteği

Uluslararası firmalar veya ithalat/ihracat yapan firmalar için yabancı dil desteği sağlıyor. ERP çözümü Tiger 3 Enterprise, işletmenizin artan işlem ve veri yükünden bağımsız olarak, her zaman ve her koşulda yüksek performans sağlıyor.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Tiger 3 Enterprise çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilmiş Tiger 3 Enterprise çözümünden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Tiger 3 Enterprise çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]