Mevzuata Uygun

Logo Bordro Plus çözümü ile bordrolama işlemleri yasal mevzuata uyumlu olarak yapılıyor
ve şirket dışından ek hizmet almaya gerek kalmadan tüm bordro süreçleri yönetilebiliyor.

Hızlı Gönderim

Bordro Yönetim modülüyle bordrolar kolaylıkla oluşturulup, personele şifreli olarak
e-posta ile gönderilebiliyor. Böylece kağıt ve iş yükü maliyetlerinde tasarruf sağlanıyor.

SGK Aktarımı

Aylık Prim, Hizmet Belgesi, İşe Giriş Çıkış Belgesi, e-Bildirge gibi belgeler Logo
Bordro Plus ile hazırlanıp Sosyal Güvenlik Kurumu’na sistem içerisinden hızlıca aktarılabiliyor.

İnsan kaynakları süreçlerinin hem yasal hem de operasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda en verimli şekilde yönetilmesi gün geçtikçe daha fazla önem arz ediyor. Gelişen sistemler, ilerleyen teknoloji ve büyüyen şirketler ile süreçlerin manuel devam etmesi hem iş gücü hem de zaman yükü doğurmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak oluşturulan Logo Bordro Plus, İK ekiplerinin ihtiyacı olan tüm çözümleri kapsıyor. Sunduğu inovatif çözümler ile Logo Bordro Plus, çalışan işe giriş çıkış kaydı, sicil kartları yönetimi, genel bordrolama gibi süreçleri hızlı ve hatasız ilerlemesini sağlıyor. Kullanım kolaylığı, basit arayüz ile işlem takibi kolaylaşırken şirketlerin operasyonel maliyetleri de azaltıyor.

Kolay Prim Hesaplaması

Çalışanın iş devamlılığı ve puantaj hesaplamalarını kolaylaştıran Logo Bordro Plus, Tablolama Aracı sayesinde verileri hızlı bir şekilde işleyip sisteme aktarıyor.

Çalışan İzin İşlemlerinin Kolay Takibi

Logo Bordro Plus, İzin Yönetim modülü ile personellerin izinlerinin takibini kolaylaştırıyor. Personelin izin hak edişi; işe giriş tarihine göre otomatik hesaplanıyor. Tüm personelin kullanılan ve kullanılması gereken izin günlerini izlemeye olanak tanıyor.

SGK Mevzuatlarına Tam Uyum

Logo Bordro Plus, Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatlarına tam uyumlu çalışmaktadır. Bu sayede, İşe Giriş Çıkış Belgesi, Aylık Prim ve Hizmet Belgesi, e-Bildirge gibi işlemler hazırlanıp SGK’ya aktarılabilir.

Bordroların Hızlı İletimi

Bordro Yönetimi modülü sayesinde her türlü bordrolama işlemleri zahmetsizce tamamlanıp tüm çalışanlarla online ortamda paylaşılıyor. Bu sayede iş yükünde ve maliyette düşüş sağlanmış oluyor.

Verilere Dayalı Bütçe Tahminleri

İsteğe bağlı Ücret Simülasyon Modülü ile zam oranları dönemsel olarak hesaplanarak bütçeleme çalışması yapılabiliyor.

(BES) Bireysel Emeklilik

BES Otomatik Katılım Entegrasyon modülü, bireysel emeklilik şirketleri ile sağlanan entegrasyonlar ile süreçlerin kolaylıkla yönetilmesini sağlıyor.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Bordro Plus çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. Deneyimli ve uzman kadromuz ile tüm Bordro süreçleriniz bizimle güven altında. Bordro Plus çözümünden ve bordrolama süreçlerinizden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Bordro Plus çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]