Her sektöre uygun GO 3

Logo GO 3, KOBİ'ler için özel olarak geliştirilmiş
sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat,
eğitimden tekstile,medyadan sağlığa kadar pek çok farklı
sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Çok yönlü işlevsellik

Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi,
Raporlama gibi birçok işlem, Logo GO 3 çatısı altında,
tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor.
Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Güncel yasal mevzuata uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO 3’ün
güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor.
Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken
Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor.

Logo GO 3, entegrasyona uygun yapısı ve logo teknik destek hizmeti ile işletmeniz için uyumlu yazılımdır.
KOBİ’lere özel olarak geliştirilen Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetiliyor.

Logo GO 3

GO 3, işetmelerin muhasebe işlemlerini hızlı ve güvenli biçimde yapabilmelerine imkân veren bir programdır. Logo GO 3, Kobilerin sipariş aşamasından muhasebe aşamasına kadar uzanan bütün iş sürecinin tek noktadan yönetilme fırsatı verir.
Ürün içi arama motoru teknolojisi, rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü gibi özellikleri beraberinde getiren Logo GO 3, entegrasyonuna uygun yapısı ve estetik tasarımıyla da iş süreçlerinin yönetiminde benzersiz bir deneyim sağlıyor.
Kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen, yepyeni bir ara yüz ile karşımıza çıkan GO 3, istenen bütün belgelere kolayca ulaşmayı sağlıyor. Zaman tasarrufu ve iş verimliliğini arttırıyor.
Ek özelliklerle de istenmesi halinde desteklenebiliyor. Bütün mobil cihazlar üzerinden de kullanılabiliyor. Bu da işletmenizi dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman yönetebilme fırsatı veriyor.

GO 3 son derece uyumlu bir yapıdadır. Bu yüzden de inşaat, dağıtım, tekstil, eğitim, sağlık, medya ve daha pek çok sektördeki işletmeler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İş süreçleri hızlandırılabilir.
GO 3 son derece işlevsel. Muhasebe, finans, satın alma, satış, stok yönetimi, raporlama gibi pek çok işlem tek uygulamada kolayca yapılabiliyor.
GO 3, e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi bütün e-devlet uygulamalarıyla entegre bulunuyor. Bu sayede bütün bu uygulamaları rahatça kullanabiliyorsunuz.
GO 3 kullanıcı dostu bir ara yüzle geliyor. Bu da kolay ve hızlı bir biçimde veri girişi yapabilmeye, raporlama yapabilmeye ve uygulamalara erişim sağlayabilmeye imkân veriyor.
Dilerseniz en sık kullandığınız fonksiyonları masaüstüne kısayol olarak ekleyebiliyorsunuz. Bu da işlemlerinizi daha hızlı, daha rahat yapabilmenize yardımcı oluyor.
GO 3 çeşitli uygulamalarla tam entegre çalışıyor. Bu sayede teknik ekiplerinizin, satış, pazarlama ekiplerinizin bütün randevu, görüşme, satış, teklif gibi iş süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Sicil ve ücret yönetimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

site-img20Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo GO 3 programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

site-img21Zeum yazılım olarak, LOGO GO 3 satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

 

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!  Sorularınız
  ve talepleriniz için

  Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

  Bize yazın  size ulaşalım!


   Call Now ButtonHemen arayın!