Mobilden Hızlı ve Kolay Erişim

Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger 3 Wings,HTML 5 katmanı ile istemci tarafında
işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor.

Estetik Tasarımlı Arayüzler

Kullanıcı açısından kolay kullanım baz alınarakgeliştirilen ara yüzü ile
Tiger 3 Wings göz yormuyor. Estetik tasarımıyla ERP deneyimi daha keyifli hale getiriyor.

Opsiyonel Modüller

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı olan standart modüllerin yanında,
işletmeye özel hazırlanmış modüllerle işletmeler kendi ERP paketini oluşturabiliyor.

Orta ve büyük ölçekli işletmelere zaman ve mekandan bağımsız uçtan uca çözüm

Logo Tiger Wings, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm süreçlerini tek noktadan kolaylıkla yönetilmesine olanak tanıyor. Tedarik süreçlerinden veri yönetimine, satış operasyonlarından müşteri ilişkilerine tüm süreçler tek bir merkezden yönetilebiliyor, bu sayede iş süreçlerinde verimlilik sağlanıyor. Web üzerinden kullanım özelliği ile süreçler her an her yerde yönetilebilir hale geliyor. Bu özellik süreçler arası zaman tasarrufunu da ön plana çıkarıyor. Web üzerinden çalışan altyapısı sayesinde ilk kurulum maliyetleri de önemli ölçüde minimalize ediliyor. Logo Tiger Wings; malzeme ihtiyaç planlaması, dış ticaret, müşteri cari süreçleri ve maliyet muhasebesi gibi birçok çözüm sunuyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş ek modüller ile süreçlerinizi geliştirebilir ve zenginleştirebilirsiniz.

Kapsamlı Finansal Çözümler

Logo Tiger Wings, hem yerel hem de uluslararası işlemlerde avantaj sağlayan finansal durum için gerekli altyapıyı oluşturmaktadır. Ödeme ve tahsilat planları tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek esneklik sunmaktadır. Cari hesaplar için mutabakatlar hızlı ve kolay bir şekilde elektronik ortamdan iletilebilmektedir.

Yerel ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına Tam Uyum

Operasyonel işlemler ve muhasebe kayıtları arasındaki işlemler çift yönlü denetimle tutarlı hale geliyor. Finansal süreçler, Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) uygun olarak gerçekleştiriliyor. E-Beyanname ile hazırlanan beyannameler gelir İdaresi Başkanlığı’na doğrudan iletiliyor.

Şirket Gruplarında Tek Merkezden Yönetim

Logo Tiger Wings, birden fazla firmayı içeren işletmelerin, tüm firmalara ait süreçleri kolaylıkla yönetebilmesini sağlıyor. Bu sayede nakit akışı şirketlerin tamamına göre analiz edilip grup bazında kar-zarar hesaplaması sağlanabiliyor.

Üretim Süreçlerinde Verimlilik

Sunulan üretim planlama çözümü sayesinde üretim öncesinde ihtiyaçlar belirleniyor, makine verimliliği yönetilerek süreçler verimli bir şekilde yönetiliyor. Hata payını düşürerek siparişlerin zamanında teslim edilmesini destekliyor.

Dış Ticaret Süreçlerinde Kolaylık

Logo Tiger Wings, yasal yükümlülüklerin çatısı altında ithalat ihracat işlemlerinde kolay, verimli ve etkin sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Tüm yükümlülükler muhasebe, alım satım gibi süreçlerle uyumlu olarak uygulama üzerinden takip ediliyor.

Apps and Widgets Seçenekleriyle Kişiselleştirme

İşletmelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ZEUM Yazılım tarafından geliştirilen app ve widget’larla daha geniş kullanım imkanı sağlıyor. Böylece ihtiyaçlar doğrultusunda her işletmenin kendine ait ERP paketi oluşturulabiliyor.

Tedarik Süreçleri Yönetiminde Kolaylık

Tedarik süreçleriyle ilgili tüm adımları otomatikleştirerek tedarikçi seçimini kolaylaştırıyor. Tedarikçi seçimi sonrasındaki süreçlerde de onay mekanizması ve evrak akışı süreçlerini sadeleştirerek zamandan ve maliyetten önemli miktarda tasarruf sağlıyor.

Zeum Logo Eğitim ve Destek ekibi, Logo Tiger Wings çözümünün kurulumundan kullanım aşamasına kadar her süreçte size destek oluyor. Orta ve Büyük ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilmiş Tiger Wings çözümünden tam verim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zeum Yazılım olarak, Logo Tiger Wings çözümünün satın alınmasından sonraki uygulama sürecinde, Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Uzaktan Destek hizmetimizle, sistemlerinize bağlanarak adeta yanınızdaymışçasına tüm süreçlerinizde destek olmaya devam ediyoruz.

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]