Sektörel uyumluluk

Logo GO Wings, KOBİ'ler için özel olarak geliştirilmiş
sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat,
eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı
sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

İşlevsel Yapı

Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi birçok işlem, Logo GO Wings çatısı altında, tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Güncel Yasal Mevzuata Uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO Wings’in
güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor.

Logo GO 3 Wings

Logo GO 3 Wings, Kobilerin en fazla tercih ettiği uygulamaların başında geliyor. Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen Logo GO 3 Wings ile Kobiler siparişten muhasebeye kadar iş sürecini anlık olarak her yerden yönetebiliyorlar. Bu sayede kullanıcı deneyimleri bambaşka bir boyuta taşınıyor. Etkin kontrol ve üstün verimlilik sayesinde müşterileriniz rekabette hep bir adım önde bulunuyor.

Logo GO 3 Wings Kimler İçin İdealdir?

Logo GO 3 Wings hangi sektörde olduğu fark etmeksizin iş süreçlerini tek noktadan, mekândan ve zamandan bağımsız yönetmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Hem web üzerinden hem de masaüstünden çalışıp iş süreçlerini iyileştirmek isteyen işletmeler için son derece elverişlidir. Tüm bilgilere anlık erişmek ve süreçleri hızlandırmak isteyenler için etkilidir.
Zeum Logo Teknik İş ortağı olarak sizlere Logo programlarınızı daha verimi kullanmanızı sağlayacak özel çözümler sunuyoruz.

Logo GO 3 Wings ile Yapılabilecekler

• Tablet üzerinde kolay ve hızlı kullanım imkânı,
• Web tabanlı yapısı ile her yerden, her zaman erişim kolaylığı,
• İç ve dış paydaşlarla kesintisiz iletişim olanağı,
• İhtiyaç duyulan bütün bilgilere hızlıca erişim fırsatı,
• Güncel yasal mevzuatlarla tam uyumlu olma,
• Kişiselleştirilebilir ekran,
• Finansal verilerin etkin yönetimi imkânı,
• Güçlü stok takibi ve stok yönetimi fırsatı,
• Logo çözümleriyle kolay entegrasyon olanağı,
• Esnek ve hızlı raporlama fırsatı.

Sektörel uyumluluk
Logo GO Wings, KOBİ'ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.
Güncel Yasal Mevzuata Uyum
Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO Wings’in güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.
App-in-App teknolojisi ile zenginleşen iş uygulamaları
Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları olabilir. Logo GO Wings, Logo İş Ortaklarının geliştirdiği uygulamalar (app) ve widget'larla zenginleştirilebiliyor. Böylece tam da ihtiyaç duyulan özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturulabiliyor.
Kolay Kullanım
Logo GO Wings'ün en önemli özelliklerinden biri, kullanım kolaylığı... En sık kullanılan fonksiyonların kişiye özel masaüstüne kısayol tuşu olarak eklenmesiyle, işlem süreleri kısalıyor. Bu da çalışanlar için zaman tasarrufu, KOBİ için ise verimlilik artışı anlamına geliyor.
İşlevsel Yapı
Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi birçok işlem, Logo GO Wings çatısı altında, tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.
Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında
Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor.
Sade ve Pratik Arayüz
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO Wings’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO Wings'in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca erişilebiliyor.
e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumluluk
Logo GO Wings; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede Logo GO Wings üzerinde yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.

Logo GO 3 Wings pek çok açıdan kullanıcılarına avantaj sağlıyor:

• Logo GO 3 Wings hem masaüstünden hem de web üzerinden kullanılabiliyor. Hbyrid yapısı sayesinde bütün süreçlerin yönetimi zamandan ve mekândan bağımsız hale geliyor. Bilgiye her yerden erişilebiliyor.
• Logo GO 3 Wings Kobiler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu yüzden de dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık gibi pek çok farklı sektördeki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamaya yarıyor.
• Muhasebe, finans, satış, stok yönetimi, satın alma, raporlama gibi çok sayıda işlem, tek çatı altında rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. İşlevsel yapısıyla zamandan ve maliyetten tasarruf sunuyor.
• Logo GO 3 Wings yasal mevzuatlarla tam uyumlu çalışıyor. Güncel yapısıyla bütün kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Her ay başında paylaşılan Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanabiliyor. E-beyanname özelliği sayesinde vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı şekilde yapılabiliyor.
• Logo GO 3 Wings işletmelerin kendilerine özgü ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. Logo iş ortaklarınca geliştirilen uygulamalarla daha da zenginleştirilip ihtiyaç duyulan özellikler bir arada kullanılabiliyor.
• Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO 3 Wings, estetik masaüstü tasarımı, kişileştirilebilir özellikleri, göz yormayan yapısıyla öne çıkıyor. Kolay kullanımıyla istediğiniz bütün bilgilere hızlıca ve kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulamalara ve raporlara rahatça ulaşabiliyorsunuz.
• Logo GO 3 Wings’in en önemli özelliklerinden birisi kullanımının kolay olması. Sık kullanılan fonksiyonları kişiye özel kısa yol tuşları olarak ekleyebiliyor; bu sayede de işlem sürelerinizi kısaltabiliyorsunuz. İş verimliliğini arttırıp zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.
• E-defter, e-fatura, e-arşiv gibi e-devlet uygulamalarıyla tam entegre çalışmasından dolayı yaptığınız işlemleri doğrudan e-devlete aktarabiliyorsunuz.

site-img20Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo Go 3 Wings programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

site-img21Zeum yazılım olarak, Logo GO 3 Wings satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

 

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!  Sorularınız
  ve talepleriniz için

  Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

  Bize yazın  size ulaşalım!


   Call Now ButtonHemen arayın!