Geniş Bir Modül Seçeneği

Satın alma, üretim, dağıtım yönetimi, satış, etiketleme gibi
bütün iş süreçlerini içeriyor.
Bütün süreçlerde yüksek verimlilik sağlanıyor.

Otomatik Tanıma Metotları

Bunlar barkod, RFID, karekod gibi en modern teknolojilerden oluşuyor. Etiketleme ve etiket okuma ihtiyaçları da rahatlıkla karşılanabiliyor.

Uyarlanabilir Özelliğe Sahip

Depolardaki hassas süreçlere uyarlanarak iyileştirmeler çok daha hızlı
ve çok daha az maliyetle yapılabiliyor.
Sektöre uygun çözümler ile rekabet avantajı sağlanıyor.

Logo Ocean

Logo Ocean hem depo yönetimi hem de lojistik işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmeye fırsat verir. Logo Ocean Satın alma, üretim, dağıtım yönetimi, satış, etiketleme gibi bütün iş süreçlerini içeriyor.

Depolama ve Lojistik için Ocean

Logo Ocean, Logo ürünleriyle entegre çalışmakta olan bir depo otomasyon çözümüdür. Tedarik zincirinde yer alan bütün mal hareketlerinin optimize edilmesiyle birlikte depolardaki süreçlerin bütününün en iyi biçimde yönetilebilmesini sağlar. Bu da işletmeler açısından hem kârlılığı hem de verimliliği arttırır.

Üretim, dağıtım, depo, lojistik gibi bütün operasyonlar barkotlu el terminalleri üzerinden denetlenir. İyileştirme sağlanır. Bütün bunlar da Logo Ocean’ı sadece bir yazılım olmanın çok daha ötesine taşıyarak bir iş ortağı konumuna yükseltir. Bu iş ortaklığı, süreç, personel, kaynak yönetimi alanlarında ölçülebilir sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Logo Ocean hem depo yönetimi hem de lojistik işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmeye fırsat verir. Kanallar arasında kusursuz bir müşteri deneyimi sunar. Mal kabulünden depo içerisinde yerleştirmeye, sevkiyat için mal toplamadan sevkiyata en uygun aracın belirlenmesine, sevkiyattan malın müşteriye teslimine kadar bütün depolama ve lojistik süreçler akıllı yönlendirmeler ile yapılabilir. Özelliklerine baktığımızda şunları görüyoruz.

Logo Ocean Avantajları

Logo Ocean çok geniş bir modül seçeneği sunuyor. Satın alma, üretim, dağıtım yönetimi, satış, etiketleme gibi bütün iş süreçlerini içeriyor. Bütün süreçlerde yüksek verimlilik sağlanıyor. Mal Kabulü, Mal Yerleştirme, İkmal/Beslenme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetim, Üretim modülleri ile geniş bir seçenek bulunuyor.
Logo Ocean depo otomasyon sistemlerinde işlemler RFID ve barkod gibi teknolojiler aracılığıyla oluyor. Zengin fonksiyon ve kolay kullanım sayesinde mal kabul, seri/lot işlemleri, sevkiyat işlemleri, dış ticaret, üretim, palet, paket, setleme gibi süreçler çok daha pratik yapılabiliyor.
2D barkod desteği
Logo WMS, 2D (iki boyutlu) barkod ve karekod okuma yeteneği sayesinde, özellikle medikal ve ilaç sektöründeki barkodların içerdiği bilgileri otomatik olarak çözümleyebiliyor. Böylece yanlış ürün kabulü ya da sevkiyatı gibi sorunlar önlenebiliyor.
Logo Ocean otomatik tanıma metotlarına sahip. Bunlar barkod, RFID, karekod gibi en modern teknolojilerden oluşuyor. Etiketleme ve etiket okuma ihtiyaçları da rahatlıkla karşılanabiliyor. Depo içerisinde üç boyutlu olarak gezinip depo kontrolü sayesinde daha düzenli bir depo yerleşim düzeninin oluşması sağlanıyor.
Logo Ocean uyarlanabilir özelliğe sahip. Depolardaki hassas süreçlere uyarlanarak iyileştirmeler çok daha hızlı ve çok daha az maliyetle yapılabiliyor. Sektöre uygun çözümler ile rekabet avantajı sağlanıyor.
Seri/lot takibi
Logo WMS; gıda, kimya, kozmetik, medikal gibi sektörlerde kritik olan seri/lot numarası, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirlik sağlıyor. Elektronik, makine ve benzeri sektörlerde de bu uygulama sayesinde seri numaralı operasyonlar hızlanıyor.

İşte Logo Ocean’i Farklı Kılan Avantajlar:

 • Logo Ocean satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerinin tümünü içerir.
 • Süreç otomasyon beceresine sahip tek depo yönetim sistemi Logo Ocean işletmenize özgü tüm süreçlerde verimlilik sağlarken Logo çözümünüzle de tam entegre çalışır.
 • LogoOcean, Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir fonksiyon seçeneği sunar.
 • Logo Ocean otomatik tanıma metodlarından barkod, RFID ve karekod teknolojileri ile etiketleme ve etiket okuma ihtiyacınızı karşılar.
 • Depo içinde üç boyutlu gezinebilir, depo kontrolü ile daha iyi yerleşim düzeni elde edebilirsiniz.
 • Paletli depolar için tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için kurgulanan robot modülüyle depolarınızı başarıyla yönetebilirsiniz.
 • Ayrıca, Logo Ocean ile işlemlerinizi el terminalleri üzerinden barkod ve RFID teknolojileriyle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kolay kullanımı ve zengin fonksiyonları sayesinde mal kabul, sevkiyat, seri/lot işlemleri, üretim, dış ticaret, palet/paket ve setleme süreçlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • LogoOcean,Türkiye’de RAD (Rapid Application Development) aracına sahip tek Tedarik Zinciri Yazılımıdır, bu sayede depolarınızdaki hassas süreçleri uyarlayarak iyileştirmeleri kısa sürede ve az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kendi içinde barındırdığı Raporlama ve Uyarlama Araçları ile sektörlere uygun süreçlere bire bir çözümler üreterek rekabet avantajı sağlar ve süreçlerinizin geliştirilmesine yardımcı olur.

Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo Ocean programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Zeum yazılım olarak, Logo Ocean satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]