Mobil Cihazlardan Hızlı ve Kolay Erişim

Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger 3 Wings,
HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden
bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor.

Estetik Tasarımlı Arayüzler

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle
geliştirilen Tiger 3 Wings’nin göz yormayan,
estetik tasarımı sayesinde ERP deneyimi artık daha keyifli hale geliyor.

Opsiyonel Modüller

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün
yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel
modüller ile kendinize en uygun kurumsal kaynak planlama çözümünü oluşturabilirsiniz.

İşiniz Her An Her Yerde Kanatlarınızın Altında!

Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikler ile birlikte app-in-app teknolojisini, estetik bir tasarım ile sunan Tiger 3 Wings Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü (ERP), kullanıcı deneyimini lokasyon bağımsız yepyeni bir boyuta taşıyor.

Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Logo Tiger 3 ile Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerinizi baştan sona optimize edebilir, üretimi anlık olarak izleyebileceğiniz için hataları minimuma indirirsiniz.

Mobil Cihazlardan Hızlı ve Kolay Erişim
Logo 3 platformunda geliştirilen Tiger 3 Wings, HTML 5 katmanı ile istemci tarafında işletim sisteminden bağımsız olarak internet tarayıcısı üzerinden kullanılabiliyor. İhtiyacınıza göre hem internet tarayıcısından hem de masaüstünden kullanabileceğiniz Tiger 3 Wings; şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirecek zengin fonksiyon kümesine sahip.
Estetik Tasarımlı Arayüzler
Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Tiger 3 Wings’nin göz yormayan, estetik tasarımı sayesinde ERP deneyimi artık daha keyifli hale geliyor.
Rol Bazlı Kişiselleştirilebilir Masaüstü
Tiger 3 Wings ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Tiger 3 Wings, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.
Zengin Feonksiyonlara Sahip Ana Paket ve Opsiyonel Modüller
Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun kurumsal kaynak planlama çözümünü oluşturabilirsiniz.
Tiger 3 Wings; Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satış Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Planlama, Kalite Kontrol, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi kapsamlı modülleriyle ve Logo’nun e-Devlet çözümleri, İş Analitiği, CRM, İnsan Kaynakları ve Tedarik Zinciri çözümleri entegrasyonlarıyla tüm süreçlerinizi kontrol altına alır ve iş verimliliğinizi artırır.
Zeum Logo Teknik – Logo Yazılım iş ortağı olup, Logo ürünlerinin satış, danışmanlık, eğitim, proje, bakım ve destek hizmetlerini vermekteyiz.

site-img20Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Tiger 3 Wings programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

site-img21Zeum yazılım olarak, Tiger 3 Wings satın alımlarınızda satış sonrası destek garantisi sunarız.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

 

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!  Sorularınız
  ve talepleriniz için

  Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

  Bize yazın  size ulaşalım!


   Call Now ButtonHemen arayın!