Logo Teknik ile size en uygun çözümü bulalım!

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçleri merkezi bir şekilde uçtan uca yönetiliyor.

Ön muhasebeden finansa, üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlanıyor.

 

ÜRÜNLER SAYFASINA GİT

Logo çözümleri hakkında yerinde eğitim hizmeti…

Ofisinizde Birebir Eğitim, Toplu Eğitim ve Uzaktan Eğitim imkanı sağlıyoruz. Logo İş Ortağı olarak olarak tamamı Logo Destek Uzmanı, Sistem Uzmanı ve Microsoft Sql Server uzmanı olan personellerimiz ile logo ürünleri Logo Start, Logo Go3, Logo Tiger ve Bordro ürünleri ilgili Temel, Orta ve İleri düzey Logo eğitimi vermekteyiz.

 

EĞİTİM SAYFASINA GİT

Logo ürünleri demo talebinde bulunabilirsiniz!

İlgilendiğiniz Logo çözümünün deneme sürümünü talep edebilir, deneme sürümünde ihtiyaçlarınızın ne düzeyde karşılandığını görebilirsiniz. Dilerseniz Online Deneme Sürümü talebinde bulunabilirsiniz…

 

DEMO TALEP SAYFASINA GİT

Aradığınız tüm Logo ürünleri bir tık ile sizin!

%100 Müşteri Memnuniyetiyle Uygun Fiyatlı tüm Logo ürünleri burada. Satış sonrası destek garantisi ile hemen ihtiyacınıza uygun Logo ürününü satın alabilirsiniz…

 

SATIN ALMA SAYFASINA GİT

Müşteri memnuniyeti açısından ürünün kendisi kadar, satış sonrası servis de büyük önem taşır!

Ürünün ilk kurulumundan garanti kapsamındaki işlemlere, arıza bildirimine ve yedek parça teminine kadar her yönüyle entegre şekilde yürütülen servis süreçleri, uzaktan ve yerinde servis hizmetleriyle Logo Teknik sizinle!

 

SATIŞ SONRASI DESTEK SAYFASINA GİT