Logo Devir İşlemleri

Logo Devir İşlemleri

Logo devir işlemleri; mali yıl sonunda tüm muhasebe hesaplarının kapatılması ve resmi evrakların hazırlanması akabinde şirketin kullanmakta olduğu Logo programı üzerinden yeni mali döneme geçişini ifade eder.

Firmalar için sorunsuz bir Logo yıl sonu devir işlemi çok önemlidir. Geçiş işlemlerinin düzgün yapılabilmesi için Zeum Yazılım gibi alanında uzman firmalar tercih edilmelidir.

Logo Yıl Sonu Devir İşlemleri

Hangi Logo programını kullanırsanız kullanın, mali yıl sonunda devir işlemlerini gerçekleştirmek gerekir. Bu devir işlemi sırasında yaşanan aksaklıklar yeni döneme yansıyacağı için Logo devir işlemleri için destek alınması gerekir.

Logo Devir İşlemleri Nasıl Yapılır?

İlk olarak verilerin yedekleri alınarak başlanır ve teknik uzmanlarımız tarafından yeni döneme aktarımı gerçekleşir.

Logo sene sonu devir işlemlerinde firmanın talepleri esastır. Öncelikli olarak firma yetkilisi ile detaylı bir görüşme yapılır ve tercihleri dikkate alınır. Bir yol haritası belirlenir ve işlemler karşılıklı istişareler ile devam eder.

Dönem, firma, muhasebe, cari hesap, malzeme, sipariş, stok fişleri, irsaliye, üretim ve banka gibi devir aşamaları mevcuttur.

Uzman ekibimizle birlikte son derece karmaşık olan Logo Devir İşlemlerini hızlı bir şekilde, garanti kapsamında yapıyor, istediğiniz verilerle yeni yılda çalışmaya devam edebilmenizi sağlıyoruz.

Devir işleminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Logo devir işlemlerinden önce teknik uzmanının verilerin yedeğini alması ve ardından devir işlemlerini yapmaya dikkat etmesi gerekir.

Logo Devir işlemi Ne Zaman Yapılır?

Devir işlemleri, mali yıl sonunda bilgi girişleri tamamlandıktan yapılmalıdır.

Logo Devir işleminde Neden Randevu Almalıyım?

Mali dönem sonlarında işlem yoğunluklarından dolayı müşterilerimize mağduriyet yaşamamaları için randevu oluşturmalarını tavsiye ediyoruz.

Devir İşlemi Ne Kadar Sürer?

Veri yoğunluğuna göre 10 dakika ila 30 dakika arasında sürmekte olup bazı durumlarda değişebilmektedir.

Online Destek Hizmet Paketi Nedir?

Online Destek Hizmet Paketi zaman kaybı yaşamadan telefon ya da uzak bağlantı yolu ile uzman ekibimize ulaşmanıza olanak tanır. Logo teknik servis destek merkezimizle hem devir işlemlerinizi yaptırıp hem de sonrasında destek almaya devam ederek sorun ve sorularınıza hızlı çözüm alabilirsiniz.

Online destek hizmet paketiniz var ise 2022 Yılına sorunsuz ve zamanında başlamak için ÜCRETSİZ devir işlem kaydınızı yaptırıp randevu alabilirsiniz.

Yıl sonunda Zeum Yazılım tecrübeli ve alanında uzman ekipleri ile her zaman olduğu gibi yanınızda. İşlemleriniz büyük bir titizlikle sorunsuz olarak gerçekleştirilecektir.

Daha çok içerik için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.