eLogo LEM Kampanyası

eLogo LEM Kampanyası

Güncel LEM sahibi Logo ERP müşterileri için kaçırılmayacak fırsat!

%35'e varan indirim fırsatı!

e-Devlet modüllerinden; e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modülleri satın alan kullanıcılarımıza, hem modül hem de kontör liste fiyatları üzerinden %35’e varan indirim fırsatı!

e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin tümünü satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %35 indirim
e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisini satın alan kullanıcılarımıza modül ve kontör için %30 indirim

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya 22 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların mutlaka LEM sahibi olması gerekmektedir.
 3. Kampanyadan sadece 22 Şubat 2022 ve sonrasında ilk defa eLogo müşterisi olan ve Logo GO&Tiger ERP ürünlerine sahip olan müşterilerimiz faydalanabilir. Kampanya sadece güncel liste fiyatları üzerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir.
 4. Kampanya kapsamında %30 indirimden yararlanmak için; e-Fatura, e-Arşiv Fatura veya e-Defter modüllerinden herhangi ikisinin ve kontör paketinin toplu olarak satın alınması gerekmektedir.
 5. Kampanya kapsamında %35 indirimden yararlanmak için e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinin tümünün ve kontör paketinin toplu olarak satın alınması gerekmektedir.
 6. e-Devlet modülleri ile birlikte alınan ilave firmalar için de aynı oranda indirim uygulanacaktır.
 7. e-Devlet modülleri ile birlikte satın alınan e-İhracat ve Dış Ticaret modülleri kampanyaya dahildir, ancak bu modüller kampanya indirim oranına etki etmemektedir.
 8. e-Devlet modülleri içerisinde yer alan e-İrsaliye, e-Ekstre, Connect B2B, Connect Banka modülleri ve e-Fatura Sunucu Lisansı Eklentisi kampanyaya dahil değildir.
 9. Logo Yazılım ve eLogo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 10. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 11. Sipariş girişleri için kampanya kodunun ilgili alanda belirtilmesi gerekmektedir.