Stokların yakından takibi

Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli
kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start 3 güncel stok
bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve
ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün
kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.

Kapsamlı banka işlemleri

Logo Mali Müşavir 3, mükellefler için yapılan tanım ve işlemleri, belirlenen filtre koşullarına uygun şekilde raporlamayı sağlıyor. 200'den fazla hazır rapor şablonu sunan Logo Mali Müşavir 3 ile raporlar arasında detaylı sorgulamalar yapmak, istenen raporların çıktısını ya da kaydını almak da mümkün oluyor.

Siparişlerin kolay takibi

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo GO 3’ün güncel yapısı sayesinde
tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında
paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor.

logo start 3

Logo Start 3 Pratik Fonksiyonları ile Hızınıza Hız Katın!

Logo Start 3 ile tek bir yerden işinizi yönetirken , yükünüzü hafifletmenin ve karlılığınızı izlemenin keyfini yaşayın…

Logo Start 3 pek çok açıdan kullanıcılarına avantajlar sağlayan bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Logo Start 3 ile maliyet, stok, kasa, sipariş, fatura, müşteri bilgileri, banka bilgileri gibi birçok verinin yönetimini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İş yükünüzü hafifletebilir, işletmenize ait her detayı tek bir yerden takip edebilirsiniz. Bu sayede de karlılığınız arttırırsınız.

Logo Start 3 Modülleri

• Stok, • Sipariş, • Fatura, • Cari hesap, • Kasa, • Banka, • Çek/senet.

Logo Start 3 ün Avantajları

 • Logo Start 3 kullanıcılarına maliyet, stok, kasa, sipariş, fatura, banka, müşteri bilgileri gibi detayları kolayca yönetme fırsatı veriyor.
 • İşletmenize ait her detayı tek bir yerden takip edebilmenize yardımcı olduğu için iş yükünüzü azaltıp kârlılığınızı arttırıyor.
 • Sigortacı, emlakçı, poliklinik, çiçekçi, kırtasiye, pastane, parfümeri gibi muhasebesini dışarıdan yönetmekte olanlara büyük avantaj sağlıyor.
 • Küçük ölçekli, tek kullanıcılı işletmelerinizin günlük işlemlerini daha etkin biçimde yönetebilmenize imkan veriyor. İş verimliğinin arttırıyor.

Zeum logo servis alanında uzmanlaşmış, Logo Start 3 konusunda deneyimli ekibimiz program hakkında logo eğitim ve bütün detayları sizlere aktarabilmektedir. Profesyonel online logo destek alarak bilgi yönetiminizi daha rahat yapabilir, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Güvenlik Hizmetleri Firewall
Logo Collector – Veri Aktarma Programı
Özel Yazılım Hizmetleri
Ürün Takip Sistemi
Web Tasarım Hizmeti

Tüm veriler tek noktada
Logo Start 3, daha önce farklı ortamlarda saklanan verileri tek bir sisteme taşıyor. Böylece dosyalar karışmıyor, hesap hataları olmuyor; kazanç, masraflar, stoklar, faturalar, kısacası ihtiyaç duyulan tüm bilgiler Logo Start 3 üzerinde güvenle tutuluyor.
Kapsamlı banka işlemleri
Logo Start 3 ile bankacılık işlemlerine zaman harcamak gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor.
Siparişlerin kolay takibi
Müşteri memnuniyeti açısından ürün ya da hizmet kalitesi kadar, siparişlerin doğru şekilde yönetimi de önemli. Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden Logo Start 3, tüm siparişleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor.
Fatura işlemlerinde rahatlık
Logo Start 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor.
Geliştirilebilir teknoloji
Logo Start 3, daha üst segmentteki ürünlerle aynı altyapıyı kullandığı için teknolojik anlamda güçlü bir sistem sunuyor. İşletme büyüdükçe, tüm veriler Logo Start 3’ten daha üst segment bir sisteme kolayca, herhangi bir kayıp yaşanmadan aktarılabiliyor.
Stokların yakından takibi
Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.
Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında
Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi Logo Start 3 ile kolayca takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor.
Güncel müşteri bilgileri
Her müşteri için Logo Start 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Satırlar halinde işlenen cari hesap işlemleri baz alınarak istenen zaman aralığı için ürün alış-satış dağılım raporları alınabiliyor.
Kredi kartı ya da taksitle satış
Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Start 3 ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Start 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor.
Yeni arayüzle gelen kullanım kolaylığı
Kullanıcılardan gelen yorumlarla yenilenen Logo Start 3, benzersiz bir kullanım kolaylığı sunuyor. Görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay tasarımıyla yenilenen Logo Start 3'ün masaüstü, tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmeyi sağlıyor.

Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo Start 3 programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Bu ürün paketi içeriğinde uzaktan destek ve kullanıcı eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Detaylar için UZAKTAN DESTEK sayfasına bakın!

Telefon: +90 216 706 56 46
Whatsapp: +90 506 909 87 77

CANLI DESTEK HATTIMIZDAN DETAYLAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ!

 

TELEFON NUMARANI BIRAK SENİ ARAYALIM!


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Sorularınız
  ve talepleriniz için

  Ürünler hakkında bilgi isteyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi ihtiyacınıza göre en doğru çözüme yönlendirecektir.

  Bize yazın  size ulaşalım!

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]