LOGO ÖZEL YAZILIM VE RAPORLAMA HİZMETLERİ


Yazılım programları hangi gerekçeyle geliştirilmiş olursa olsun kullanıcıların sonuç olarak ulaşmak istedikleri temel nokta aynıdır. Bütün kullanıcılar giriş yapılan ham veriler içerisinden işletmeleri için en gerekli raporları kolayca alabilmeyi hedefler. Pek çok firma aynı yazılımları kullansa da her yöneticinin, her firmanın kendi hedefleri doğrultusunda belirledikleri vardır. Bu yüzden de hedefleri doğrultusunda geliştirilmiş özel raporlar görmek ister.
Logo Teknik olarak uzman kadromuzla birlikte özel ihtiyaçlarınıza göre özel yazılım ve çözümler geliştiriyoruz. Sizlere özel yazılımlarla işlerinizi daha verimli, daha kolay ve daha hızlı yapabilmenin kapılarını açıyoruz. Mesela alacağınız hizmet sayesinde Excel ile Logo arasında köprü işlevi gören raporlama aracı Navigator ile ve SQL Sorgularıyla Excel’de Pivot Tablolarıyla hazırlanacak ileri düzey raporlara çok kolay biçimde sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla uzman ekibimizden Logo programlarının mevcut halinden karşılayamadığınız isteklerinizin ilave Logo muhasebe programları yazdırarak karşılanmasını mümkün hale getirebilirsiniz.
Özel yazılım hizmetleri ile Logo özel yazılım yapıya daha verimli ulaşabilirsiniz. Özel yazılım kaynak kullanımını en ideal seviyeye taşıyabilir, özel yazılım iş yükü azaltılması yapabilir, yazılımın daha kullanıcı dostu hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen firma, şirket ihtiyaçlarınıza göre tasarlanacağı için işlerinizde en yüksek verimi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Yine profesyonel ekibimizin sunacağı Logo özel yazılım gelişime açık olması ile de öne çıkıyor. Bu sayede zaman içinde değişiklikler yapılarak sürekli kullanılabilmektedir.