Logo Eğitim Hizmetleri

Logo Yazılım ürünlerini yeni kullanmaya başlayacak, kullanmaya başlamış ve uzun yıllardır kullanmakta olduğu halde yardıma ihtiyacı olan şirketlere Logo Eğitim Hizmetleri veriyoruz. Bu sayede Logo yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek çok geniş bir eğitim programı sunuyoruz.
Logo Teknik olarak müşterilerimizin kurumsal ihtiyaçlarına göre özel proje eğitimleri verebildiğimiz gibi standart eğitimler, ileri ürün eğitimleri de verebiliyoruz. Şirketlerin firmanın ürünlerini daha verimli kullanmalarını sağlamayı hedefliyor, kullanıcıların ürünler üzerindeki performanslarını arttırmayı amaçlıyoruz. Çünkü Logo’nun ürünleri son derece ileri seviye özelliklere sahiptir. Bu yüzden ne kadar iyi bilinir ne kadar farklılıkları detaylı olarak hâkim olunursa performansı da o derece artar. Bu da sizin işlerinizi kolaylaştırıp zamandan kazanmanızı sağlar.

Logo Eğitim Hizmet Seçenekleri

Logo Eğitim Hizmetleri çeşitli seçeneklerde sunulabilmektedir. Zeum Bilgisayar olarak tamamı sertifikalı uzmanlarımızca verilen eğitimler ile performansınızı en üst seviyeye çıkarabilir, kısa sürede Logo Yazılım ürünlerinden istediğiniz bütün verimliliği alabilirsiniz. Bu kapsamda eğitim seçeneklerimiz şunlardır:
 
Standart Logo Program Eğitimleri:
Bu hizmetlerimizde Logo Programları hakkında genel bilgiler verilir. Programların yapısı, bölümleri, bölümler arasındaki ilişkiler, uygulamalı olarak bilgi girişi, raporlama konuları standart Logo Modülleri eğitimlerimizin kapsamı içerisindedir.
 
İleri Seviye Logo Program Eğitimleri:
Bu eğitim seçeneğimizde rapor ve form tasarımları, parametrik tanımlar, borç takibi, entegrasyon, mali tablolar, üretim yönetimi gibi daha detaylı, daha özel konularda eğitimler verilmektedir.
 
Logo Programları Upgrate Eğitimleri:
Bu eğitim seçeneğimizde Logo Programları grupları geçişi veya skalamıza eklenen yeni ürünler için geçiş eğitimleri vardır. Malum Logo sürekli ürünlerini geliştirmekte, kimi zaman da şirketlerin bir üründen başka bir ürüne geçişi çalışmalarının verimliliği açısından zorunlu olmaktadır. Bizler de bu süreçte Logo Programlarının grupları arasındaki farklardan işletme olarak en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.