Logo Destek ve Logo Servis Hizmetleri

Logo Teknik Destek ve Logo Servis Hizmetleri, Logo ürünlerini yeni kullanmaya başlayanlar veya uzun zamandır kullanmasına karşın desteğe ihtiyacı olan şirketlere yönelik bir çözümümüzdür. İşletmelerin problemlerine, ihtiyaçlarına göre hizmet detayları değişmekte, çözüm arayışlarına en iyi karşılıklar verilmektedir. Eğer Logo ürünlerinde herhangi bir sıkıntı yaşıyor, desteğe ihtiyaç duyuyorsanız sizler de sertifikalı, Uzman Zeum Logo Teknik ekibimizden destek alabilir, şirketinizin işlerini kolaylaştırabilirsiniz.Betanet olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Logo ürünlerini en iyi, en verimli biçimde kullanabilmenizi önemsiyoruz. Logo’nun bütün ürünleri üst düzey özelliklere sahiptir. Bu yüzden de ne kadar bilgi sahibi olunursa o kadar fazla verim alınır. Ekibimizle kullanıcıların ürün üzerindeki performansını arttırmayı hedefliyoruz. Bilgilerinizi, sisteminizi garanti altına almak, çalışmalarınızın verimini arttırmak için online Logo destek hattımızdan veya Logo Servis çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, konusunda uzman çalışanlarımızın sizlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Logo Destek ve Logo Servis Hizmet Çeşitleri

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetleri Logo ürünlerinden hali hazırda yararlanmakta olup yardıma ihtiyacı olanlara ve yeni kullanmaya başlayacak olan şirketlere verilen bir hizmetimizdir. Her işletmenin ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir. Çözümler tamamen sertifikalı uzman ekibimizce sunulur.

Telefon Destek Hizmeti

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerinden birisi telefon desteğidir. Hizmet kapsamında yer alan ürünlerdeki modüller hakkında
telefonla soru cevap şeklinde verilen telefon desteği hizmetimizle pek çok soruna çara bulabiliriz. Uzaktan online bağlantı gerektirmeyen, yaşadığınız birçok teknik aksaklık ve acil sorunların çözümünü yönlendirme ile yapabiliriz. Telefon destek servisimiz çalışma saatleri içinde sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Online Logo Destek Hizmeti

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizden bir diğeri Online Logo Destektir. Online Logo destek alabilmeniz için uzak
masa programların bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Eğer bu programlar yüklü değilse sistemimizden yükleyebilirsiniz. Online Logo destek, müşterilerimizle uzaktan bağlantı kurularak verilen hizmettir. Bu sayede şirketlerinizin sistemlerine bağlanılır ve sorunlar belirlenip çözüme kavuşturulur. Online Logo destek ile çözümlenemeyen sorunlar için yerinde destek ekibimiz görevlendirilir. 

Yerinde Logo Danışmanlık ve Logo Destek Servis Hizmetleri

Logo Destek ve Logo Servis Hizmetlerimizden birisi de Yerinde Logo destek servisidir. Bu, müşterilerimizin ofisinde,
işyerinde verilen hizmettir. Periyodik ziyaretler dışında yerinde destek talebi müşterilerimizden gelir. Destek ekibimiz
kaynak planlaması yaparak standart hizmet saatleri içerisinde yerinde sorunların çözümü için hizmet verir.

Yerinde Periyodik Logo Programları Bakım Hizmeti

Müşterilerimizin ortamında periyodik olarak gerçekleştirilen, yerinde Logo Danışmanlık ve Logo teknik destek hizmetidir.
Periyodik hizmet esnasında ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilip çalışma sistemi kontrol edilir. Gerekli önlemlerin
alınması için danışmanlık hizmeti sunulur. Eğer gerek duyuluyorsa sisteme müdahale edilir. Periyodik Ziyaretler aslında bütün hizmeti ve verimliliğin devamında büyük öneme sahiptir. Kimi zaman kullanıcının fark edemeyeceği, uzmanlık gerektiren sistem sorunları olabilir. Bunlar periyodik ziyaret sırasında çözülebilir. Sistemin verimliliği arttırılmış olur.