Logo Neon

 
Logo Neon, tedarik zinciri çözümleri arasında yer alan bir depo yönetim sistemidir. Logo Neon el terminalleri ile bütün depo hareketlerinizi kayıt altına alabilir, işletmenizin depo yönetim verimliliğini maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz. Doğru ve detaylı yönetim sayesinde işletmenizin kârlılığını arttırır, verimliliğini yükseltir, hata payını minimuma indirirken iş gücünü maksimuma çıkarabilirsiniz. İşletmeniz için sağlayacağı avantajları ve özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:
 
Logo Neon ile insan etkeni ile depo yönetiminde yapılabilecek hatalar, gözden kaçabilecek işlemler en aza indirilir.
Barkodlu el terminalleri sayesinde baştan sona bütün depo hareketleri takip edilebilir. Geliştirilmiş fonksiyonlar sayesinde en verimli şekilde kullanılabilir. 
Logo Neon ile sayım, sevkiyat, yerleştirme gibi fiziki olarak yapılan depo işlemleri daha hızlı yapılır. Bu da hız kazandırdığı gibi zamandan ve iş gücünden tasarruf da sunar. Barkodlu el terminalleri ile barkodların okutulması sayınların daha hızlı yapılabilmesini sağlar. 
Logo Neon dil seçeneğine sahiptir. Bu da yurt dışı ile çalışan işletmeler için farklı ara yüzler seçerek işlem yapabilme fırsatı sağlar. 
Logo Neon depo yönetimine mal kabulden itibaren başlamakta, irsaliye ve faturanın karşılaştırılmasını otomatik biçimde yapmaktadır. Hataların önüne geçmeye, depo düzenine ilk girişten itibaren başlamaya olanak tanımaktadır.
Depolardaki en zorlu ve en karmaşık süreç, stokta tutulan, gelen, giden mal sayımıdır. Logo Neon ile bütün bunlar zorlu bir iş yükü olmaktan çıkmaktadır. Logo Neon lot, seri ve stok yeri verilerine göre sayım yapmakta, kayıtlı sonuçlarla sayımları karşılaştırarak işlerinizde büyük kolaylık sağlamaktadır.
Logo Neon ile depodan çıkışı yapılacak sevkiyatlar sırasında sipariş, irsaliye, fatura karşılaştırmaları yapılır. Bu da sürecin hatasız gerçekleşmesini sağlar.
Logo Neon takım tamamlama özelliğine sahip. Setleme olarak da belirtebileceğimiz bu özellikle parçalardan oluşan bilgisayar, mobilya, makine gibi ürünlerde eksik parça ile gönderimin önüne geçilir. Aynı zamanda fazla parça ile gönderim de önlenerek depodan yapılacak çıkıların sorunsuz olması sağlanır.
Medikal, ilaç gibi sektörlerde Logo Neon kare kodların içerdiği bilgileri otomatik şekilde çözümleyerek kolaylık sağlar. Bütün karmaşık süreçlerin çok daha kolay, çok daha verimli yönetilmesine imkân verir.