Logo Mobile Sales

Logo Mobile Sales, Logo ERP çözümleriyle entegre şekilde çalışıyor ve bir tür saha satış otomasyonu görevi görüyor. Müşteri taleplerini ve saha satış operasyonlarını çok daha verimli yönetmek isteyenler için mobil cihazlarla ve internet teknolojileriyle entegre olan çözüm kümes, işlerde süreklilik ve verim sağlıyor.
Logo Mobile Sales işletmelere iki açıdan da avantaj sağlıyor. Birincisi işletmenizin genel satış süreçlerinin daha kolay yürütülebilmesini sağlıyorken ikinci olarak saha satış ekibinizin saha operasyonlarında her adımı eksiksiz şekilde, çok daha hızlı ve verimli tamamlayabilmesine fırsat veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı altyapısı sayesinde yalnızca bir yazılım olmanın çok daha ötesine geçmiş, işletmenizin rekabet gücünü arttırarak en büyük yardımcılarınızdan birisi haline gelmiş oluyor. Logo Mobile Sales’in özelliklerini ve avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:
Hızlı ve Etkili Hizmet: Logo Mobile Sales sayesinde satış yetkilileriniz müşterilerinizin yanında anlık stok bilgilerine, cari hesap bilgilerine erişebilir, hızlı şekilde siparişlerini girebilirler. Fatura kesebilir, tahsilat yapabilir. Bütün bunlar da saha satış operasyonlarınızın daha verimli yönetilmesini sağlar.
Etkin Saha Yönetimi: Yazılım, satış kampanyaları, satış fiyatlandırmaları, rotalar gibi bütün süreçlerin yürütülebilmesini sağlıyor. Logo Mobile Sales ile saha ekiplerinizi yönetip harita üzerinden gerekli takibi yapabilirsiniz. Sahada yaptıkları işlemleri Logo ERP çözümleri üzerinden takip ederek siparişlerinizi müşterilerinize çok daha hızlı biçimde iletebilirsiniz. 
Kişiselleştirilebilirlik: Logo Mobile Sales rapor tasarım aracı sayesinde ihtiyaçlarınıza özel raporlar hazırlayabilir, müşterilerinizle anlık paylaşımlarını gerçekleştirebilirsiniz.
Özel fatura tasarımı: Logo Mobile Sales fatura baskılarının bluetooth yazıcılardan yapabilmeyi sağlıyor. Kablosuz yazıcılara mobil cihazlarınızdan bağlanarak fatura baskılarını alabilirsiniz. Farklı fatura araçlarından kolaylıkla baskı elde edebilirsiniz.
Kolay barkod okuma: Logo Mobile Sales Androis işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerin kameralarıyla barkod okuma yapabilmenize imkân sağlıyor. Bu da saha satış operasyonlarınızı hem hızlandırıyor hem kolaylaştırıyor.
Sesli komut sistemi: Logo Mobile Sales ses ile malzeme arama, müşteri arama, not alma gibi işlemlerin yapılabilmesini sağlıyor. Listedeki ürünü bulmak için tak yapılması gereken ürünün birkaç kelimesini söylemek. Sesli komut özelliği, işlemlerin çok daha hızlı ve çok daha kolay yapılabilmesini sağlıyor.