Banka Ekstre Aktarımı

Banka Ekstre Aktarımı, işletmelerin bankalardan aldıkları Excel formatındaki banka ekstrelerinin ve kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya aktarımını sağlamak adına geliştirilen son derece özel bir yazılım ürünüdür. İnternet bankacılığının kullanımının her geçen gün daha da arttığı ortamda internet bankacılığından alınan Excel formatları ve üye iş yelerlerinin numara detaylarına göre bankalardan alınmış olan kredi kartı pos ekstrelerinin Logo’ya banka bağlantı kasa fişi, banka fişi, çek senet bordrosu, mahsup fişi, banka bağlantılı alınan ve verilen hizmet faturası olarak aktarılabilir.
İşlevsellik ve verim amaçlı geliştirilmiş olan Banka Ekstre Aktarımı sayesinde bankanızdan Excel formatında aldığınız kredi kartı pos ekstrelerinizi, baka ekstrelerinizi Logo’ya aktarabilirsiniz. Bu ürün sayesinde internet bankacılığını çok daha etkin kullanabilir, internet bankacılığından gerçekleştirdiğiniz ödemelerin, harcamaların ve para girişlerinin dökümünü Excel formatında aktarabilirsiniz. Üstelik aktarım sırasında farklı formatlar da kullanabilirsiniz. Bu, tamamen sektöre ve işleme özel bir çözüm olduğu için ekstrelerinizi en uygun şekilde yönetebilme, yönlendirebilme ve kayıt altında tutabilme fırsatı sağlar. Banka fişi, banka bağlantılı kasa fişi, banka bağlantılı çek senet bordrosu, alınan ya da verilen hizmet faturası, mahsup fişi olarak aktarımını yapabilirsiniz.
Banka Ektre Aktarımı Logo’nun GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise ve Tiger Wings ürünleriyle anlık ve tam entegrasyonlu çalışmaktadır. Bu da hemen bütün ürünlerde yüksek verimlilik sağlar. Tek merkezden ekstre aktarımlarının ve maliye kontrollerinin gerçekleştirilebilmesine fırsat verir. Yönetim kolaylığıyla bütçe yönetimlerinde verimlilik sağlar. Genel parametrelerin ayrıntılı olarak yapılandırılmasına olanak verdiği için iş ilişkilerinin tarihe göre, maliyete, harcamaya göre takip edilebilmesini sağlar. İşletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar üzerinden en doğru seçimi ve fiyatlandırmayı elde etmeye katkı sunar.