Logo Neon

Logo Neon, bir depo yönetim sistemidir. Logo Neon el terminalleri ile bütün depo hareketlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle Logo Teknik depo otomasyon sistemlerinin eğitimini danışmanlığını veriyoruz

Logo Ocean

Logo Ocean hem depo yönetimi hem de lojistik işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmeye fırsat verir. Logo Ocean Satın alma, üretim, dağıtım yönetimi, satış, etiketleme gibi bütün iş süreçlerini içeriyor.

Logo Mobile Sales

Logo Mobile Sales, Logo ERP çözümleriyle entegre şekilde çalışıyor ve bir tür saha satış otomasyonu görevi görüyor. Logo Mobile Sales sorunlarınız da, online logo destek Hızlı ve Etkili Hizmet:

UTS ( Ürün Takip Sistemi )

Ürün Takip Sistemi yani ÜTS Türkiye’de üretimi yapılan veya ithal edilen bütün kozmetik ürünlerinin, tıbbi cihazların üretim bandından satışı yapılıp kullanıldığı yere kadar tekil şekilde takibini sağlayan projedir.

Collector

Logo Collector firmalar arası data aktarımını çok daha kolaylaştıran bir uygulama. Grup şirketler arasında veri aktarılmasını, tanımlı firmalar arasında çapraz belge ve fiş gönderilmesini sağlıyor.

Banka Ekstre Aktarımı

Banka Ekstre Aktarımı, işletmelerin bankalardan aldıkları Excel formatındaki banka ekstrelerinin ve kredi kartı pos ekstrelerinin Aktarımı Logo’nun GO 3, Tiger 3, Tiger 3 Enterprise ve Tiger Wings ürünleriyle anlık ve tam entegrasyonlu çalışmaktadır.