Logo GO 3  Wings

Logo GO 3 Wings, Kobilerin en fazla tercih ettiği uygulamaların başında geliyor. Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen Logo GO 3 Wings ile Kobiler siparişten muhasebeye kadar iş sürecini anlık olarak her yerden yönetebiliyorlar. Bu sayede kullanıcı deneyimleri bambaşka bir boyuta taşınıyor. Etkin kontrol ve üstün verimlilik sayesinde müşterileriniz rekabette hep bir adım önde bulunuyor.
 

Logo GO 3 Wings ile Yapılabilecekler

Tablet üzerinde kolay ve hızlı kullanım imkânı,
Web tabanlı yapısı ile her yerden, her zaman erişim kolaylığı,
İç ve dış paydaşlarla kesintisiz iletişim olanağı,
İhtiyaç duyulan bütün bilgilere hızlıca erişim fırsatı,
Güncel yasal mevzuatlarla tam uyumlu olma,
Kişiselleştirilebilir ekran,
Finansal verilerin etkin yönetimi imkânı,
Güçlü stok takibi ve stok yönetimi fırsatı,
Logo çözümleriyle kolay entegrasyon olanağı,
Esnek ve hızlı raporlama fırsatı.
 

Logo GO 3 Wings’in Avantajları

Logo GO 3 Wings pek çok açıdan kullanıcılarına avantaj sağlıyor:
Logo GO 3 Wings hem masaüstünden hem de web üzerinden kullanılabiliyor. Hbyrid yapısı sayesinde bütün süreçlerin yönetimi zamandan ve mekândan bağımsız hale geliyor. Bilgiye her yerden erişilebiliyor. 
Logo GO 3 Wings Kobiler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu yüzden de dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık gibi pek çok farklı sektördeki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamaya yarıyor. 
Muhasebe, finans, satış, stok yönetimi, satın alma, raporlama gibi çok sayıda işlem, tek çatı altında rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. İşlevsel yapısıyla zamandan ve maliyetten tasarruf sunuyor.
Logo GO 3 Wings yasal mevzuatlarla tam uyumlu çalışıyor. Güncel yapısıyla bütün kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Her ay başında paylaşılan Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanabiliyor. E-beyanname özelliği sayesinde vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı şekilde yapılabiliyor.
Logo GO 3 Wings işletmelerin kendilerine özgü ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. Logo iş ortaklarınca geliştirilen uygulamalarla daha da zenginleştirilip ihtiyaç duyulan özellikler bir arada kullanılabiliyor. 
Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO 3 Wings, estetik masaüstü tasarımı, kişileştirilebilir özellikleri, göz yormayan yapısıyla öne çıkıyor. Kolay kullanımıyla istediğiniz bütün bilgilere hızlıca ve kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulamalara ve raporlara rahatça ulaşabiliyorsunuz. 
Logo GO 3 Wings’in en önemli özelliklerinden birisi kullanımının kolay olması. Sık kullanılan fonksiyonları kişiye özel kısa yol tuşları olarak ekleyebiliyor; bu sayede de işlem sürelerinizi kısaltabiliyorsunuz. İş verimliliğini arttırıp zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. 
E-defter, e-fatura, e-arşiv gibi e-devlet uygulamalarıyla tam entegre çalışmasından dolayı yaptığınız işlemleri doğrudan e-devlete aktarabiliyorsunuz.
 

Logo GO 3 Wings Kimler İçin İdealdir?

Logo GO 3 Wings hangi sektörde olduğu fark etmeksizin iş süreçlerini tek noktadan, mekândan ve zamandan bağımsız yönetmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Hem web üzerinden hem de masaüstünden çalışıp iş süreçlerini iyileştirmek isteyen işletmeler için son derece elverişlidir. Tüm bilgilere anlık erişmek ve süreçleri hızlandırmak isteyenler için etkilidir.
 
Zeum Logo Teknik İş ortağı olarak sizlere Logo programlarınızı daha verimi kullanmanızı sağlayacak özel çözümler sunuyoruz