Logo GO 3

GO 3, işetmelerin muhasebe işlemlerini hızlı ve güvenli biçimde yapabilmelerine imkân veren bir programdır. Logo GO 3, Kobilerin sipariş aşamasından muhasebe aşamasına kadar uzanan bütün iş sürecinin tek noktadan yönetilme fırsatı verir. Ürün içi arama motoru teknolojisi, rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü gibi özellikleri beraberinde getiren Logo GO 3, entegrasyonuna uygun yapısı ve estetik tasarımıyla da iş süreçlerinin yönetiminde benzersiz bir deneyim sağlıyor.
Kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen, yepyeni bir ara yüz ile karşımıza çıkan GO 3, istenen bütün belgelere kolayca ulaşmayı sağlıyor. Zaman tasarrufu ve iş verimliliğini arttırıyor. Ek özelliklerle de istenmesi halinde desteklenebiliyor. Bütün mobil cihazlar üzerinden de kullanılabiliyor. Bu da işletmenizi dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman yönetebilme fırsatı veriyor.
 

Logo GO 3 Programının Avantajları

GO 3 kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada sunuyor. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:
• GO 3 son derece uyumlu bir yapıdadır. Bu yüzden de inşaat, dağıtım, tekstil, eğitim, sağlık, medya ve daha pek çok sektördeki işletmeler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İş süreçleri hızlandırılabilir. 
• GO 3 kullanıcı dostu bir ara yüzle geliyor. Bu da kolay ve hızlı bir biçimde veri girişi yapabilmeye, raporlama yapabilmeye ve uygulamalara erişim sağlayabilmeye imkân veriyor. 
• GO 3 son derece işlevsel. Muhasebe, finans, satın alma, satış, stok yönetimi, raporlama gibi pek çok işlem tek uygulamada kolayca yapılabiliyor. 
• Dilerseniz en sık kullandığınız fonksiyonları masaüstüne kısayol olarak ekleyebiliyorsunuz. Bu da işlemlerinizi daha hızlı, daha rahat yapabilmenize yardımcı oluyor. 
• GO 3, e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi bütün e-devlet uygulamalarıyla entegre bulunuyor. Bu sayede bütün bu uygulamaları rahatça kullanabiliyorsunuz. 
• GO 3 çeşitli uygulamalarla tam entegre çalışıyor. Bu sayede teknik ekiplerinizin, satış, pazarlama ekiplerinizin bütün randevu, görüşme, satış, teklif gibi iş süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Sicil ve ücret yönetimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.
Zeum Logo Eğitim ekibi olarak bizler deneyim ve bilgi birikimimiz ile Logo GO 3 programına dair her konuda destekçiniz oluyoruz. İş süreçlerinizin daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli işlemesine yardım ediyoruz. İşletmenizi daha etkili kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

fiyat listesi